سرویس مسجد خبر
با حضور در ستاد کانون های فرهنگی مساجد

بازدید حجت‌الاسلام محمدابراهیم از مرکز همراه مسجد

(یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲) ۱۱:۰۸

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدابراهیم، با حضور در ساختمان ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، از مرکز ارتباطات مردمی مساجد کشور (همراه مسجد) بازدید و برای همکاری با آن اعلام آمادگی کرد.

به گزارش سرویس مسجدخبر پایگاه تخصصی مسجد به نقل از شبستان؛ حجت‌الاسلام و المسلمین «حسین محمدابراهیم»، رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد عصر امروز (شنبه، ۱۹ اسفندماه) با حضور در ساختمان شهید بهشتی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، ضمن دیدار و گفتگو با حجت‌الاسلام و المسلمین «کمال‌الدین خداداده» رئیس این ستاد، از مرکز «همراه مسجد» ویژه ارتباطات مردمی مساجد کشور بازدید کرد.
 
بنابر این گزارش همراه مسجد روز گذشته (جمعه ۱۸ اسفندماه) همزمان با سالروز تأسیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
 
در ابتدای این بازدید که با همراهی رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور همراه بود؛ کارشناسان مرکز ارتباطات مردمی مساجد کشور به ارائه توضیحاتی در رابطه با کارکردهای این مرکز پرداختند.
 
در ادامه حجت‌الاسلام و المسلمین محمدابراهیم، ضمن تقدیر از راه‌اندازی سامانه ارتباطات مردمی مساجد کشور، ابراز امیدواری کرد: این مرکز بتواند زمینه اعتمادسازی و تعامل هرچه بیشتر با مردم با محوریت مساجد را فراهم آورد.
 
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد افزود: از همین جا اعلام می‌کنم که ما مشتاقیم و آمادگی داریم که هر ۲۳ ناحیه مرکز پای کار بیایند، در این راستا ما ۲۳ کاربر به شما معرفی می کنیم و من شخصا از این مساله حمایت می کنم، این مساله اهمیت دارد که سامانه ارتباطات مردمی مساجد کشور به مثابه یک پل و معبر عمل کند و ضمن پاسخ به مخاطب او را به مرکز و مجموعه ای که باید هدایت کند.
 
این گزارش می افزاید: در ادامه حجت‌الاسلام و المسلمین محمدابراهیم، ضمن پاسخ به یکی از تماس‌های دریافتی و گفت وگو با مخاطب، شخصا به پیگیری مطالبات مطرح شده پرداخت و قول مساعدت برای رفع مشکل را داد.
 
«حمید مشمول» از کارشناسان مرکز همراه مسجد در این بازدید نیز خاطرنشان ساخت: پاسخگویی برخط؛ ارایه مشاوره‌های فرهنگی، هنری، تربیتی و محتوایی؛ مدیریت یکپارچه و هوشمند تماس‌های دریافتی، یکپارچه‌سازی با سامانه بچه‌های مسجد، ایجاد حس اعتماد و بهبود تجربه، از جمله خدمات سامانه ارتباطات مردمی مساجد کشور است که با شعار «همراه مسجد» و شماره تلفن ۸۹۴۰-۰۲۱ در خدمت مردم فعالیت می کند.


تعداد بازدید : ۶۵۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

پربازدیدترین