سرویس اصلی
در بیانیه تقدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد آمده؛

مساجد ابعادِ پیروزی لشکر اسلام را تبیین می‌کنند

(یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳) ۱۶:۱۲

مرکز رسیدگی به امور مساجد در بیانیه تقدیر از ​نیروهای مسلح و برادرانشان در محور مقاومت، در پی پیروزی ظفرمندانه ایشان در حملات موشک‌های بالستیک سپاه به پایگاه هوایی نواتیم در جنوب سرزمین‌های اشغالی آورده است: در مساجدهمراه با تمام جهان اسلام مراسم جشن، شکرگزاری، تبیین ابعاد این پیروزی و دعا برای پیروزی رزمندگان اسلام برقرار خواهد بود.

به گزارش سرویس مسجدخبر پایگاه تخصصی مسجد؛ مرکز رسیدگی به امور مساجد در پیامی از پاسخ سیلی محکم ملت ایران به رژیم جعلی اسرائیل، توسط  نیروهای مسلح و برادرانشان در محور مقاومت تقدیر کرد. متن این پیام به شرح زیر است.


بسم الله الرحمن الرحیم


«قاتِلُوهُمْ یُعَذِّبْهُمُ اللَّهُ بِأَیْدِیکُمْ وَ یُخْزِهِمْ وَ یَنْصُرْکُمْ عَلَیْهِمْ وَ یَشْفِ صُدُورَ قَوْمٍ مُؤْمِنِینَ: با آنان بجنگید تا خدا آنان را به دست شما عذاب کند و رسوایشان نماید و شما را بر آنان پیروزى دهد و سینه‌هاى [پر سوز و غم‌] مردم مؤمن را شفا بخشد.»


آن وعده‌ی صادق که دلهای منتظرِ آزادمردان دنیا در انتظارش بود به لطف خداوند متعال محقق شد و غرش موشکهای ما و صدای موتور پهپادهای ما که با قدرت ایمان و جلوه اقتدار نیروهای مسلح همراه بود، لالایی آرامش بخشی شد برای شب های نا آرام کودکان غزه و غرور و عزت برای تمام دلهای نگران انسانیت. انگار بار دیگر جبرئیل امین در سرتاسر گیتی فریاد برآورد. «وَما رَمَیتَ إِذ رَمَیتَ وَلکِنَّ اللَّهَ رَمی.»


رجاء واثق داریم این حملات که آسمان قدس را در شب تار کودک کشی، با موشک، ستاره باران کرد، نوید بخش صبح پیروزی در قبله اول مسلمانان جهان است و چه زیبا فرمودند رهبر حکیم و فرزانه انقلاب : «ان‌شاءالله شما جوانها در بیت‌المقدّس نماز خواهید خواند.» ۹۸/۱۱/۱۶

 

این حملات خون تازه ای بود در رگهای محور مقاومت و جهان را به آزادی فلسطین و پایان نزدیکِ سقوط اسرائیل، امیدوارتر کرد.


آفرین بر ملّت شریف ایران و فرزندان مقتدرشان در نیروهای مسلح و برادرانشان در محور مقاومت که سالهاست پناه مظلومان و مستضعفان جهان هستند و رحمت خدا بر بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهدای راه قدس، خاصّه حاج قاسم عزیز  و درود بیکران بر فرمانده کل قوا و سلحشوران نیروهای مسلح خداوند متعال بر توفیقات و تأییدات شما بیفزاید. ان شاء الله.


ما ائمه جماعات، کارگزاران و نمازگزاران مساجد در هر نماز دعا گوی این نظام مقدس و سربازانش بوده و عظمت اسلام و مسلمین را از خداوند متعال خواستاریم. 

 

 ان‌شاءالله در مساجد نیز همراه با تمام جهان اسلام مراسم جشن، شکرگزاری و تبیین ابعاد این پیروزی و دعا برای پیروزی رزمندگان اسلام برقرار خواهد بود. 

 

وفّقکم الله 


مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران


پایان پیام/

تعداد بازدید : ۵۸۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

پربازدیدترین