سرویس مسجد خبر
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه تهران:

گام دوم انقلاب اسلامی، با مسجد پویا محقق می‌شود

(پنج شنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۲) ۱۵:۳۵

حجت‌الاسلام علیزاده: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با مسجد پویا، انقلابی و جهادی محقق می‌شود؛ این مسجد باید ارکان انقلابی با دو پایه اثربخش امام جماعت و پایگاه بسیج داشته باشد.

به گزارش سرویس مسجدخبر پایگاه تخصصی مسجد؛ حجت‌الاسلام والمسلمین «ابوالقاسم علیزاده» مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه تهران بزرگ صبح امروز در گردهمایی ائمه جماعات و فرماندهان پایگاه‌های بسیج که با عنوان «زمزمه محبت» در مصلی امام‌ خمینی (رضوان الله علیه) برگزار شد، اظهار داشت: در راستای تمدن نوین اسلامی و در جهت فرمایشات امامین انقلاب و نیز بیانیه گام دوم این همایش برگزار می‌شود؛ مساجد باید پویا، فعال،‌ انقلابی، تربیتی و پیش‌برنده باشند که در این رابطه امام ‌جماعت و فرمانده پایگاه مقاومت نقش دارند.

 

* بیشتر بخوانید؛
                     
 الفت و همکاری پبام مساجد فعال و پویا است

                       انسجام بسیج و مسجد مستحکم‌ترین دژ مقابل دشمن است 

 
وی افزود: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با مسجد پویا، انقلابی و جهادی محقق می‌شود؛ این مسجد باید ارکان انقلابی با دو پایه اثربخش امام جماعت و پایگاه بسیج داشته باشد.
 
حجت‌الاسلام علیزاده افزود: امروز شاهد جلوه‌ای از هم‌افزایی و هم دلی بین‌ فرماندهان پایگاه مقاومت بسیج و ائمه جماعات هستیم که این باعث شده تا در سنگر‌های دفاع از انقلاب و اسلام ‌منشا خیر و تعمیق بصیرت شوند و در راستای اعتلای انقلاب اسلامی تلاش هایی قابل توجهی را انجام دهند.
 
وی ادامه داد: پایگاه مقاومت بسیج تجلی انسجام نوجوانان و جوانان در جهت انجام امورات و ارزش‌های انقلاب است و امروز شاهد جلوه همدلی بیش از پیش ائمه جماعات و فرماندهان پایگاه‌های بسیج تحت عنوان زمزمه محبت هستیم. 
 
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه تهران بزرگ، در پایان خاطرنشان کرد: یقینا امامان جماعات و فرماندهان پایگاه‌های بسیج محلات نقش پررنگی در تحقق بخشی محلات اسلامی پایتخت دارند.
 

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۱,۰۶۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

پربازدیدترین