سرویس مسجد خبر
در پیام تبریک ائمه‌جماعت به جبهه‌مقاومت آمده؛

ملت فلسطین عزم خود را برای پیروزی جزم نموده‌ است

(شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۲) ۱۴:۴۰

ائمه جماعت مساجد استان تهران، ضمن تبریک پیروزی امروز جبهه مقاومت بر رژیم صهیونیستی، گفتند: ملّت غیور فلسطین و رزمندگان محور مقاومت بیش از گذشته، عزم خود را برای پیروزی نهایی جزم نموده‌اند و این همان ثمره‌ی شیرین مقاومت و ایستادگی در برابر ظالمان و مستکبران جهان است.

به گزارش سرویس مسجدخبر پایگاه تخصصی مسجد، در پی پیروزی‌های ظفرمندانه جبهه مقاومت فلسطین بر صهیونیست های کودک کش، در عملیات گسترده «طوفان الاقصی» ائمه جماعت مساجد استان تهران در پیامی این فتح شیرین را به ملت فلسطین تبریک گفتند. متن این پیام به شرح زیر است. 
 
بسم الله الرّحمن الرّحیم
 
نَصْـرٌ مِـنَ اللَّهِ وَفَتْـحٌ قَـرِیبٌ وَ بَـشِّرِ الْمُؤْمِنِـینَ
 
پیروزی ظفرمندانه‌ی رزمندگان جبهه‌ی مقاومت و مبارزان غیور فلسطینی بر رژیم اشغالگر و غاصب صهیونیستی در عملیات «طوفان الاقصی»، برگی زرّین و مقطعی درخشان در تاریخ معاصر مقاومت و مبارزه‌ی مستضعفان، مسلمانان و آزادگان با استکبار جهانی می‌باشد که با توکّل بر خداوند متعال و اتّکاء به امّت مقاوم اسلامی، جوانان مؤمن و مجاهد فلسطین و پشتیبانی ملّت‌های آزادهی جهان به دست آمد.
 
قدرت‌ نمایی ستودنیِ رزمندگان مقاومت اسلامی فلسطین و غافلگیری رژیم کودک‌کش صهیونیستی در برابر «طوفان الاقصی» و در پی آن زمین‌گیر شدن صهیونیست‌ها در شهرهای تل‌آویو، اشدود و سدیروت و شهرک‌های صهیونیست‌نشین در فلسطین اشغالی؛ نشانگر این واقعیت است که ملّت غیور فلسطین و رزمندگان محور مقاومت بیش از گذشته در مقابل این غاصبان تروریست، عزم خود را برای پیروزی نهایی جزم نموده‌اند و این همان ثمره‌ی شیرین مقاومت و ایستادگی در برابر ظالمان و مستکبران جهان است.
 
رژیم جنایتکار صهیونیست و حامیان او در هجوم بی‌رحمانه‌ی اخیر خود به مردم مظلوم نوار غزّه، ترور مبارزان فلسطینی و «هتک حرمت مسجدالاقصی»، هرگز تصوّر نمی‌کردند که با چنین انتقام طوفانی از جانب مجاهدان فلسطینی روبرو گردند. جبهه‌ی مقاومت امروز تمام سرزمین‌های اشغالی را در تیررس خود قرار داده و نُوید پیروزی نهایی بر رژیم سفاک صهیونیستی را به رُخ جهان کشیده است.
 
ما ائمه جماعت مساجد استان تهران، فتح شیرین و بزرگ ملّت مقاوم فلسطین و رزمندگان شجاع محور مقاومت در عملیات «طوفان الاقصی» علیه رژیم سفّاک صهیونیست را به پیشگاه نورانی و مقدّس حضرت ولی‌عصر ارواحنافداه و به محضر شریف ولیّ امر مسلمین، رهبر معظّم و حکیم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، رهبران و گروه‌های مبارز و ملّت مظلوم و مقاوم فلسطین، رزمندگان جبهه‌ی مقاومت، امّت اسلامی و ملّت شریف ایران اسلامی تبریک عرض نموده و بر مجاهدان فلسطینی و ارواح طیّبه‌ی شهدای مقاومت و به ویژه روح پرفتوح سردار مقاومت شهیدحاج قاسم سلیمانی رضوان الله علیه، سلام و درود می‌فرستیم و از درگاه باعظمت خداونـد متعال، پیروزی نهایی ملّت مسلمان فلسـطین بر اشغالگران قـدس شریف و آزادی مسجدالاقصی را مسألت می‌نماییم.
 
وَلَیَنصُرَنَّ اللهُ مَن یَنصُرُه
 
پانزدهم مهرماه ۱۴۰۲

 

پایان پیام/

تعداد بازدید : ۹۹۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

پربازدیدترین